آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش اول

Algorithm ها یا همان الگوریتم های برنامه نویسی

این ها نیز بستگی به زبان برنامه نویسی متفاوت هستند البته در نظر داشته باشید که وب سایت هایی زیادی در سراسر دنیا به عنوان موتور جستجو فعالیت می کنند که گوگل یکی از بزرگ ترین ان ها می باشد که البته سئوی سایت های ایندکس خودش را بسیار مورد اهمیت قرار خواهد داد.

این الگوریتم ها مشخص می کنند که وب سایت ها چگونه ایندکس شده و در ایندکس شدن ان ها چه چیز هایی دخیل باشند و سایت ها و موتور جستجوگر به چه شکلی با یکدیگر تعامل داشته باشند و ارتباط ان ها به چه شکلی با یکدیگر باشد.

SERP

این مفهوم نیز مربوط به جستجوی یک کلمه و وبسایت هایی که به آن مربوط می شوند که البته برای پیدا کردن کلمه ی کلیدی وب سایت ها نیز بسیار کاربرد خواهد داشت.

سئوی وب سایت البته که برای مبتدی ها می تواند بسیار جالب و مورد توجه باشد و در نظر بگیرید تمامی وب سایت های دنیا باید دارای قواعد منظم و خاصی باشند تا بتوانند در نتایج موفق باشند و البته که سایت های زیادی نیز هستند که بر اساس این الگوریتم ها از جستجوی وب سایت ها حذف خواهند شد و مشکلات زیادی برای این سایت ها به وجود خواهد آمد و یا توسط موتور جستجوی گوگل به دوره های خاصی پنالتی خواهند شد که باید با استفاده از برخی پیش نیاز ها و همین طور رعایت برخی از قوانین و هنجار های سایت گوگل را نیز رعایت کند.

بزودی در بخش دیگری به اصطلاحات بیشتری در دنیای سئو و طراحی وب آشنا خواهیم شد، همین طور می توانید برای خرید بک لینک به آدرس های https://backority.ir/login.php?q=buy

مراجعه نمائید و در قدرتمند شدن وبسایتتان در گوگل بکوشید.

کلمات مربوط به سئو

آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش اول


SEO را می توان مهم ترین بخش در دریافت بازخورد بهتر یک وب سایت دانست/ 0 نظر / 21 بازدید